آغاز مسابقات قهرمانی کشور در رشته اهداف پروازی از 11 شهریور 94

دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته اهداف پروازی از روز پنج شنبه، یازدهم لغایت شانزدهم شهریور ماه به مدت ۵ روز در میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، دراین رقابتها ورزشکاران در سه رشته تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت به رقابت با یکدیگر می پردازند.

برهمین اساس،  این رقابتها با توجه به تقویم فدراسیون تیراندازی هر ساله یک بار اجرا می شود ضمن اینکه این دوره از روز پنج شنبه یازدهم لغایت شانزدهم شهریور ماه به مدت ۵ روز در حالی برگزار می شود که در رنکینگ اهداف پروازی( تیر۹۴ تا دی ۹۴) ورزشکاران تاثیر می گذارد.

گفتنی است، تمرین رشته تراپ در بخش بانوان و آقایان، چهارشنبه یازدهم شهریور ماه و همچنین فینال بانوان این رشته در روز پنج شنبه دوازدهم و فینال رشته تراپ آقایان روز جمعه ۱۳ شهریور برگزار می شود.

در ادامه این مسابقات در روز شنبه تمرین رسمی تراپ دوبل و اسکیت می باشد که با برگزار فینال این رشته ها در یکشنبه و دوشنبه ، پانزدهم و شانزدهم شهریور این رقابتها به پایان می رسد.

دهمین دوره مسابقات اهداف پروازی قهرمانی کشور از ۱۲ لغایت ۱۶ به مدت ۴ روز و در رشته تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت در میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

اصلاحیه برنام دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *