روابط عمومی هیات های ورزشی نقش اساسی در توسعه ورزش استان را دارند

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: روابط عمومی هیات های ورزشی نقش اساسی در توسعه ورزش استان دارند.

گردهمایی مسئولین روابط عمومی هیات های ورزشی استان با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، حسینی مسئول هماهنگی واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیما و حجت الاسلام دهقانی رئیس باشگاه خبرنگاران یزد و رضا نارگانی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: روابط عمومی ها باید هدف های شاخصی را در هیات های ورزشی پیگیری کنند که دو این اصل مهم شناساندن چهره های موفق و مدال آور به عموم مردم و ارائه راهکارهای همگانی کردن و جذب مردم به ورزش است.

مسعود شریعتی اظهار داشت: ما در اداره کل ورزش و جوانان  جهت رشد و توسعه ورزش استان برنامه هایی در دست تدوین داریم که امیدواریم با کمک هیات های ورزشی و به خصوص روابط عمومی ها به اهدافمان خود دست پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: در سال جاری با توجه به رشد و حضور چشمگیر تیم های ورزشی استان در لیگ های کشوری انتظار داریم روابط عمومی هیات های ورزشی پییگیری های لازم در خصوص انعکاس به موقع و شناساندن اسپانسرها به عموم مردم انجام دهند تا ضمن ایجاد انگیزه در مدیران ، بازیکنان و کادر فنی تیم ها، بخش های خصوصی بیشتری به حضور در حمایت از رشته های مختلف ورزشی جذب شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه ضمن قدردانی از واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز یزد و باشگاه خبرنگاران که تلاش مجدانه ای در راستای پوشش رویدادهای ورزشی و انعکاس آن داشته اند گفت: انعکاس اخبار و رویدادهای ورزشی در رسانه ملی قطعا باعث رشد و توسعه استان و همچنین گام بلندی در سلامت اجتماعی خواهد بود.

رضا نارگانی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان هم در ابتدای این نشست گزارشی از فعالیت های این واخد ارائه داد و گفت: روابط عمومی ها بدون هیچ چشم داشتی و از روی عشق و علاقه در هیات های ورزشی فعالیت می کنند و قابل تقدیر است.

در این جلسه حسینی مسئول هماهنگی واحد اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز یزد اظهار داشت: ما در واحد اطلاعات و اخبار تمام تلاشمان را بکار خواهیم گرفت تا بخش عمده ای از فعالیت ها و رویدادهای ورزشی را پوشش دهیم.وی همچنین از روابط عمومی هیات های ورزشی خواست که کلیه برنامه های هیات مربوطه را در اسرع وقت اطلاع رسانی کنند.

حجت الاسلام دهقانی رئیس باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز یزد نیز در این نشست با بیان اهداف این مرکز گفت: ما آمادگی این را داریم با نیروهای جوان و با انگیزه ای که داریم ، تمامی برنامه های ورزشی را پوشش داده تا رسالت خود را انجام داده باشیم.

مسعود شریعتی جلسه روابط عمومی حسن دشتی حسن دشتی

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *