کسب عنوان سومی زهره صادقی تیرانداز یزدی در هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی کشور

با برگزاری هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان، در رشته تفنگ بادی نیروی زمینی ارتش و در تپانچه مقاومت به صدر نشینی رسیدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان دیروز ۲۴ دی ماه با حضور ۷ تیم در غیاب تیم مقاومت که در استراحت به سر می برد در محل سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

زهره صادقی

در همین راستا با اعلام نتایج این هفته، در مجموع امتیاز تیمی، بعد از ۵ ماه رقابتهای لیگ برتر تیراندازی بانوان و حضور ۱۰۰ ورزشکار و ۷ تیم حاضر در نهایت، در رشته تفنگ بادی، تیم نیروی زمینی ارتش با کسب امتیاز ۵۶ در صدر جدول قرار گرفت و تیم مقاومت با ۵۶ امتیاز و شهید شمسی پور همدان با امتیاز ۴۰ به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم مقاومت توانست با حداکثر امتیاز ۵۲ در مکان اول بایستد و تیمهای نیروی زمینی ارتش و شهید شمسی پور همدان با ترتیب با امتیاز های ۴۸ و ۴۰ در مکان های دوم و  سوم ایستادند.

یاد آور می شود که نتایج قطعی انفرادی لیگ برتر تیراندازی بانوان در روزهای آینده متعافبا اعلام می شود.

گزارش هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان:

هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی بانوان با پیروزی تیم های مدعی بر حریفان خود همراه بود.

در رشته تفنک بادی تیمی، هیئت اصفهان، شهید شمسی پور همدان و نیروی زمینی ارتش به پیروزی رسیدند.

در رشته تپانچه بادی تیمی، هیئت اصفهان، نیروی زمینی ارتش و پاس ناجا با غلبه برحریفان خود به پیروزی رسیدند.

در انفرادی تفنگ بادی، صفیه صحراگرد از پاس ناجا در مکان اول، حسنا توتون چی از نیروی زمینی ارتش در مکان دوم و آرمینا صادقیان از پاس ناجا در مکان سوم ایستادند.

در انفرادی تپانپه بادی نیز، بهناز غلامی از نیروی زمینی ارتش در جایگاه اول، هانیه رستمیان از پاس ناجا در جایگاه دوم و زهره صادقی از پاس ناجا در مکان سوم ایستادند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *