جلسه تجلیل از فعالین و مدال آوران رشته تیراندازی در یزد برگزار شد

جلسه تجلیل از فعالین رشته تیراندازی با حضور مسئولین و مدال آوران این رشته در یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی استان یزد، جلسه ای با حضور رئیس هیات تیراندازی و مسئولین و مربیان این رشته در تاریخ 14 اردیبهشت در سالن یاس برگزار شد.
در ایتدا منصور دشتی رئیس هیات ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به شرکت کنندگان از فعالیت های صورت گرفته در چند سال اخیر که با کمک های از سوی فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران و همچنین اداره ورزش و جوانان استان یزد صورت گرفته صحبت و قول های نیز در جهت گسترش این رشته به تیراندازان دادند.
دشتی گفت در سال گذشته با تلاش های صورت گرفته با اعتباری که از نهاد های دولتی و خیرین به دست آمده زمین جدیدی در جاده کنار گذر کمربندی یزد به رشته تیراندازی اختصاص یافته که کارهای مقدماتی ساخت آن انجام شده و در اینده با در اختیار گرفتن اعتبارات بیشتر جهت تکمیل این مجموعه اقدام خواهد شد.
دشتی افزود این سالن داری 70 خط میباشد و که با افتتاح این مجموعه یزد به عنوان یکی از قطب های تیراندازی کشور تبدیل خواهد شد.
رئیس هیات از اختصاص یاقتن دو سالن دیگر در سطح شهر خبر داد که به زودی این سالن ها نیز تجهیز و آماده بهره بردای میشود.
همچنین در جلسه دیشب از دو نمونه از سلاح های (تفنگ بادی و تپانچه) خریداری شده برای هیات رونمایی شد که به زودی با خرید چند نمونه از این سلاح ها بتوان در جهت بهبود و تجهیز این رشته اقدام شود.

گقتنی است در انتهای جلسه از تمامی مربیان، داوران، مسئولین و همچنین افتخار آفرینان این رشته با اهدا لوح و جوایزی تقدیر شد.

 دشتی رئیس هیات تیراندازی تیراندازی یزد   سلاح بادیزهره صادقی تیرانداز یزدی زهرا حسینی تیرانداز یزدی منیژه زارع تیرانداز یزدی تیراندازی بانوان یزد تیراندازی بانوان یزد تیراندازی بانوان یزد تیراندازی بانوان یزد تیراندازی فولاد الیاژی یزد مهدوی زاد تیرانداز یزد داور تیراندازی یزدی داور تیراندازی یزدی سدرپوشان اهداف پروازی یزد حسن دشتی روابط عمومی تیراندازی رئیس هیات تیراندازی میبد دبیر هیات تیراندازی میبد مختاری دبیر هیات تیراندازی یزد دشتی رئیس هیات تیراندازی جلسه تیراندازی یزد

هیات تیراندازی یزد

برای دانلود عکس دسته جمعی در سایز بزرگ اینجا کلیک کنید

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *